ПРО НАС      Вітаємо Вас у «AMERICAN TRAVEL SERVICE»! Ми з радістю запропонуємо вам чудовий відпочинок з позитивними емоціями та враженнями. Наш досвід в сфері туризму з 2011 року допоміг нам налагодити відмінні відносини з надійними партнерами та перевіреними особисто готелями!

    «AMERICAN TRAVEL SERVICE» є туроператором Північної Центральної та  Латинської Америки. Кожена з цих країн регіону має свій унікальний характер, і ми впевнені, що наша команда зможе допомогти Вам побудувати найкращий та оптимальний маршрут подорожі.

     Наша компанія надає широкий спектр туристичних послуг, це: організація групового та індивідуального відпочинку, бізнес-турів, 
бронювання авіаквитків та готелів, візова підтримка, медичне страхування, корпоративне та VIP-обслуговування, замовлення трансферів та прокату автомобілів. А також ми раді додатково запропонувати: бронювання залізничних квитків, замовлення квитків на різноманітні заходи та бронювання ресторанів.

     Наші переваги включають: доступні ціни, цілодобову телефонну підтримку, працюємо тільки з ліцензованими постачальниками послуг та кваліфікованими гідами.

Чекаємо Вас в нашому офісі, щоб допомогти Вам організувати незабутню подорож!  
Або ви можите нам подзонити/написати TELEGRAM / WHATS APP / SIGNAL
+380-66-366 48 60  

   


Ліцензія АВ№566838 від 03.08.2011р.